KONTAKTA OSS


Ange JA/NEJ om du godkänner att vi sparar dina personuppgifter. Jag kan när som helst återkalla mitt godkännande genom att kontakta Pretiva AB.
Läs vår GDPR policy >>

Processing...


HUVUDKONTOR

Pretiva AB
431 87 Mölndal

Besöksadress
ABB-huset
Lunnagårdsgatan 4
Telefon: 031-87 18 70

REGION SÖDRA SVERIGE

Sten Herrström, Partner
Göteborg
070-639 24 42
sten@pretiva.se
Niklas Palmér, Säljare
Linköping
073-445 50 84
niklas@pretiva.se
Roland Eriksson, Säljare
Stockholm
079-075 17 23
roland@pretiva.se

REGION NORRA SVERIGE

Patrik Hokkanen, Partner
Skellefteå
073-800 18 93
patrik@pretiva.se
Mats Wallberg, Partner
Sundsvall
070-357 93 10
mats@pretiva.se
Mathias Aspman, Säljare
Sundsvall
070-206 59 52
mathias@pretiva.se

Adress:
Pretiva AB, 431 87 Mölndal

Telefon:
031-87 18 70

Adress:
Pretiva AB, 431 87 Mölndal

Telefon:
031-87 18 70

Denna webbplats använder cookies för att samla in information om beteende för personer som besöker vår webbplats.